Корзина покупок

VirtueMart
Ваша корзина пуста.


3. Христина Соловій - Жива вода30 SECONDS TO MARS -LOVE LUST FAITH + DREAMS

3.Epolets «Діти Моря» (2017)
Увеличить


3.Epolets «Діти Моря» (2017)


Цена: 100.00 грн

Задайте вопрос по этому товару

Новий студійний альбом від
​​
Epolets
отримав назву
​​
«Діти Моря»
не тільки лише через те, що майже всі учасники команди родом з Одеси, але ще й через той факт, що останнім часом саме так один одного називають численні прихильники гурту.
​​
​​
«Для нас цей альбом досить незвичайний за змістом, адже через всі пісні так чи інакше червоною ниткою проходить морська тематика. Такий його основний концепт. Також, звичайно, майже всі історії містять особистий досвід, пережитий нами. Цього разу я особливо ретельно підбирав слова для кожної пісні, а деякі композиції – це наші власні роздуми», – каже фронтмен Epolets.
«​​
Діти моря» — компактний, щільний, м’язистий набір побудованих на ефектних рифах, вправно сконструйованих денс-рок хітів, явно розрахованих на багатотисячний «бек-вокал». В тому, що Epolets з їхнім новим матеріалом будуть фестивальними фаворитами-2018, можна не сумніватися.

Ну і звісно ж, незабаром у багатьох прихильників сучасної української музики з’явиться можливість наживо ознайомитися з пісенним наповненням новинки – у листопаді гурт вирушає у концертне турне «Діти Моря». Слідкуйте за анонсами!

ІНТРО

КОПІ ПАСТ

ДІТИ МОРЯ

НАПОЇ МЕНЕ

МІСТО СПИТЬ

ОКЕАН

РІДИНА

Я ХОЧУ БУТИ З ТОБОЮ

ОДНАХиты Продаж

Переводчик

Russian English German Ukrainian

счетчик live